woolash reviews
تشک
خرید زودپز تفال
اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ
قیمت پیپ
خرید بک لینک
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
مخزن فايبرگلاس توليد انواع مخزن آب ، مخزن كامپوزيت و گالوانيزه
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :آي آر مخزن
تاريخ: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۱۴:۳۸

مخزن فايبرگلاس نگهداري آب

مخزن فايبرگلاس نگهداري آب امروزه مهمترين مخازن مي باشند. مخازن فايبرگلاس با استفاده از روش هاي متعددي توليد ميگردد. مخازن فايبرگلاس با استفاده از روش هاي دستي، ماشيني و بادتركيبي از روش هاي فوق توليد ميگردند. مخزن فايبرگلاس يا مخزن كامپوزيتي در احجام خاص قابلت توليد و اجرا در محل را به راحتي دارند. مخازن فايبرگلاس انعطاف پذيري بالايي را در طراحي دارند.

قيمت مخزن فايبرگلاس

مخزن فايبرگلاس يا مخزن كامپوزيت امروزه حجم زيادي از ماركت مخازن نگهداري را به خود اختصاص داده اند. مخزن فايبرگلاس با توجه به اينكه چه حممي دارد، جهت نگهداري چه نوع سيال و در چه حرارتي مورد استفاده قرار ميگيرد داراي تونع قيمت بسيار بالايي مي باشند. قيمت مخزن فايبرگلاس با توجه به نوع الياف و رزيني كه جهت ساخت استفاده ميگردد تعيين ميگردد.

مخازن فايبرگلاس داراي مزاياي گوناگوني هستند. از جمله مزاياي مخزن فايبرگلاس ميتوان به مقاومت بالاي خوردگي، سبكي و مقاومت مكانيكي آنها اشاره نمود. اين در حاليستكه مخازن فايبرگلاس با توجه به فرايند توليد ميتوانند داراي معايب گسترده اي به خصوص در حين بهره برداري باشند. از جمله معايب مخازن فايبرگلاس ميتوان به بحث رشد ترك آنها اشاره كرد. مخازن فايبرگلاس ميتوانند به راحتي و در اثر تنش هاي مداوم سيكليك دچار ترك خوردگي هاي ريز شده و در صورت عدم رسيدي آسيب هاي جدي به مخزن وارد نمايند.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]